Site Loader

Laurein Paige (https://www.taniaksiazka.pl/autor/laurelin-paige) swoją twórczością wywarła niemałe wrażenie na czytelniczym świecie, czego dowodem jest obecność pisanych przez nią książek na światowych listach bestsellerów.

Uderzająca w mocne tony autorka stoi za szeregiem wciągających romansów i powieści erotycznych, w których odczucia takie jak skrępowanie czy nieśmiałość nie istnieją.

Które książki Laurein Paige warto przeczytać? Oto krótki przewodnik po dorobku literacki amerykańskiej pisarki.

Laurein Paige – seria “Uwikłani”

“Uwikłani” jest serią książek, które podbiły listy sprzedaży, stając się jednymi z najchętniej kupowanych przez czytelników powieści erotycznych. Sam pomysł na fabułę książek zrodził się w głowie autorki podczas gdy mieszkała ona w Nowym Jorku. 

To właśnie charakter życia w “Wielkim Jabłku” zamieszkiwanym przez wpływowych i bogatych biznesmenów oraz ludzi po przejściach starających się wyjść na prostą zainspirował  Laurein Paige do stworzenia cyklu.

Historia “Uwikłanych” to inteligentna i niekiedy wręcz artystyczna opowieść, podczas której śledzenia zachwyca naturalność bohaterów.

“Pierwszy dotyk” Laurein Paige

Chcąc rozpocząć przygodę z książkami Laurein Paige, warto wybrać “Pierwszy dotyk”. Filarem powieści jest kontrast pomiędzy strachem a niemoralną przyjemnością.

Oprócz bycia pikantnym erotykiem książka prezentuje również uwodzicielski profil, który sprawia, że jest to również świetny romans.

Porywająca fabuła wprowadza pewien chaos, który wprowadza czytelnika w skrajne stany emocjonalne. Niejednokrotnie podczas lektury “Pierwszy dotyk” popadniemy w smutek lub radość i ekstazę.

Laurein Paige – “Grzeszny zdobywca”

Książka “Grzeszny zdobywca” jest pierwszym tomem zapowiadanej serii “Seksowny duet”, w którym autorka przedstawia historię aranżowanego małżeństwa, które ma posłużyć do ratowania rodzinnego imperium medialnego.

Laurein Paige w mistrzowski sposób buduje krok po kroku zachodzące między małżonkami relacje, które w kluczowym momencie wybuchają namiętnością.

Wszystko w tle biznesowych szachów, gdzie każdy ruch jest bacznie obserwowany przez europejską finansjerę.

Książki Laurein Paige, które warto przeczytać

Pozostałymi propozycjami z twórczego dorobku Laurein Paige są m.in. seria “Hollywood Heat”, w której skład wchodzą książki “Playboy” oraz “Twardziel”.

Pisząc o twórczości tej autorki, nie sposób pominąć cyklu “Slay Quartet”, gdzie wpływowi mężczyźni i wytworne kobiety pomiędzy biznesowymi intrygami rozpalają ogień namiętności.

Niezależnie od tego, którą z książek wybierzemy, Laurein Paige dostarcza fantazyjnych opisów pełnych wyszukanych i gorących scen, które podsycane są emocjami wywołującymi szereg skrajnych emocji.

 

 

 

Post Author: Kacper